Ana sayfa

GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED

şirket Profili
GEMBIRD ELECTRONICS (NINGBO) SINIRLI

şimdi güç kablosu, fişler, uzatma kabloları, prizler ve konektörler tedarikçisi olarak sağlam bir üne sahibiz. Bir dizi ileri teknoloji ve etkili üretim hatları olsa da, yüksek kaliteli ürünler üretebiliyoruz.

Firmamız 98 bir alanı kaplamaktadır, 000 metrekare, ve 85 bir inşaat alanı vardır, 000 metrekare. Biz 280 kişi orta ve üst düzey teknik başlıklı teknisyenler olan USD, 1000, 000, 800'den fazla üyesi olan sabit varlıkları var. Ayrıca, firmamız Zhejiang Eyaleti Önemli İlçe Omurga Enterprise ve Ulusal Birinci sınıf Orta Ölçekli İşletme olarak değerlendirilmiştir. 1992'den bu yana, 19 ülkenin güvenlik gereksinimlerine uygun olarak üretim ve üretimi düzenlemek için ulusal ve uluslararası standartları aktif olarak kabul ettik - ISO, CCC (CCEE), UL ve CSA, VDE ve GS, CE, HAR RoHS, NF ve KEMA. Sonuç olarak, ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Avustralya, Orta Doğu ve Güney Afrika'ya ihraç edilmektedir.

'Sağlam Ortamlar Oluşturma ve Karşılıklı İlerleme için Planlama' operasyon kavramını takip ederek ve 'Kaliteyle Pazarı Açmak, İtibarıyla Müşterileri Kazanmak' kalite politikamızın rehberliğinde, şirketimizi ilerletmek ve büyük başarılar elde etmek sürekli hedefimizdir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED
GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED
GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED
GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED
GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Gembird

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 12000000-15000000

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED Sertifikalar Çin GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED Sertifikalar Çin GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED Sertifikalar Çin GEMBIRD ELECTRONICS(NINGBO)LIMITED Sertifikalar